Organizatorzy milsimów

Wszystko co dotyczy funkcjonowania forum i portalu, problemy techniczne, uwagi, propozycje.

Organizatorzy milsimów

Postprzez Lesław » 2008-08-13, 01:10

Witam!

W poprzednim "wydaniu" milsim.pl, istniało specjalne wydzielone forum dla organizatorów milsimów.
W obecnym, jest podobnie, jednak charakter tej grupy jest nieco odmienny. Rzeczone forum jest przeznaczone TYLKO dla osób, które FAKTYCZNIE organizują milsimy, bądź gry, które do milsimów aspirują.*
Tematyka poruszana w tej grupie dotyczy głównie tzw, działań zakulisowych, których gracze z reguły nie widzą, nie wiedzą o nich i z pewnością ich one nie interesują. I TYLKO z tego powodu, forum to jest zamknięte dla reszty "rasowych milsimowców" ;-)
Ponieważ to właśnie działania zakulisowe, w dużej mierze decydują o tym czy gra będzie udana czy nie, ważne jest aby ludzie, którzy pro publico bono poświęcają swój czas organizowaniu gier, mieli sposobność wymienić doświadczenia i pomysły w bardziej kameralnym gronie.
Caaaaała reszta tematów milsimowych, oczywiście w otwartej dyskusji, w pozostałych działach forum.

Oczywiście, nie znamy każdego organizatora milsimów w nadwiślańskim kraju, dlatego osoby pragnące dołączyć do grupy, proszę o kontakt do mnie na PW. Oczywiście ze stosownym portfolio. :-)

* - dyskusja o definicji milsima w innym dziale. ;-)
Obrazek
Lesław
Administrator

Re: Organizatorzy milsimów

Postprzez CZUBAKA » 2013-05-29, 07:26

To ja się przywitam.
Czubaka z FIA z tej strony. Wpisuję się jako organizator pierwszej edycji Kaskady (2013) ale także współorganizator wydarzeń okołomilsimowych takich jak Otwarte Scenariusze Bojowe...
Ogólnie o mnie w tematyce MilSimów: uważam MilSimy za najciekawszą formę cywilnych działań paramilitarnych. Uważam, że dobry MilSim jest wtedy, kiedy ludzie o świetnej kondycji osiągają swoje granice fizyczne i przede wszystkim psychiczne. Myślę, że temat MilSimów nie ma się najlepiej w Polsce i chciałbym to zmienić. Wychodzę z założenia (i doświadczenia), że świeża krew, czyli nowi ludzie z nowym zapałem, to źródło nowej energii i paliwo do rozwoju. Dlatego popieram działania, które przygotowują nowych ludzi do udziału w MilSimach i staram się zachęcać ludzi do eksperymentowania z organizowaniem swoich MilSimów...
http://www.fia.com.pl
url]http://www.milsimkaskada.pl[/url]
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
CZUBAKA
Świeżak

Powrót do Sprawy forum i portalu